Etiket arşivi: sevgiliye hediye

Sevgiliye Doğum Günü HediyesiÖzellikle son yıllarda en güzel doğum günleri hediyelerini bulmak için kullanmış olduğumuz internet ile gerek kız arkadaşımıza, annemize, babamıza, kardeşlerimize hediyeler bulabilirken, özel dostlarımız, iş arkadaşlarımız, müşterilerimiz için de hediyeler bulabilirken, internetin bizlere sağlamış olduğu en büyük özelliğin, doğru bir firma ile tüm Türkiye’ye istediğimiz gibi hediye yollaya bilmemizdir. Sevgilinize en özel hediyeleri belirlemek ve özel bir seçim yapmak sizin elinizde olduğu için biz sizlere bu konuda çok fazla detaylı bir yardımda bulunamayabiliriz ama sizlere tavsiye edeceğimiz hediye ile, sizlerde sevgilinizi sabah ilk ışığı ile hatırlayacak ve onun ne kadar değerli olduğunu en masum ve en lezzetli hali ile harika bir çikolata ikramında bulunarak, sevgilinizin en güzel doğum gününü sizinle geçirmesini sağlayacağınız gibi, onun ne kadar özel olduğunu en tatlı çikolata siparişi ile ona göstermiş olacaksınız.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi
Burada sizlere tavsiye etmiş olduğumuz çikolata siparişi sevgilinizin doğum gününü hatırladığınızı ve uzak diyarlarda bile olsanız, hediye çikolata ile onu ne kadar mutlu edebileceğinizi ona göstermenin en güzel örneği olacaktır.

Sevgiliye Çikolata Siparişi
Bu nedenle bizde sizlerde doğru ve kalite bir çikolata firması ile sevgilinize Türkiye’nin neresinde olursa olsun hediye çikolata gönderebileceğinizin göstermenizi söylüyoruz. Sizlerde harika bir çikolata ile sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız, gerçek lezzeti olan çikolatayı tercih etmelisiniz.

Süpriz Hediye Çikolata

Uzun süreden beridir hayatımın anlamı haline gelmiş bir kız vardı. Ancak ne ona açılabilecek cesaretim vardı ne de bunu daha fazla gizleyebilecek gücüm kalmıştı. Bu konuda kafam gerçekten de çok karışıktı. Artık hayattan zevk almıyordum. Sanki bir çıkmaza girmiş gibiydim ve kendimi rahatsız hissediyordum.

Bu kadar çok sevdiğim kız dışında herkes onu sevdiğimi biliyordu. Bazıları bu konuda öğütler veriyor, bazıları da gülüp geçiyordu. Benim için konu bu kadar kolay değildi. Ben derinden bir acı çekiyordum. Zaman zaman bu acının bana iyi geldiğini düşündüğüm de olmuştu. Ancak yine de artık bu durum dayanılmaz bir hal almıştı. Ne yapacağımı bilmemek beni en derinden yaralayan olgu olmuştu.

Bir şey yapmamaya karar vermiştim. Gerçekten de, ne yapabilirdim ki? Cesaretim yoktu ve kaybetmekten de ölesiye korkuyordum. Ya beni istemezse? Bu soru tüm benliğimde yayılıyor ve korkularım kaygıya dönüşüyordu. İnsan kaybetmeyi asla kabullenemiyordu. Belki de bu nedenle bir adım atmaktan korkmuştum.

Ben tüm bunları düşünürken ve ne yapacağımı bilmez bir vaziyette iken; o kız yanıma geldi. Evet! Yanıma yanaştı. Bana “çok incesin, teşekkür ederim. Seni tanımak isterim” dedi. O an hayatım boyunca hiçbir zaman anlam veremeyeceğim bir konuşmanın içerisine girmek üzereydim. Ancak yine de bilmiyormuş gibi davranmak yerine ona bir kahve ısmarladım.

Bana gönderdiğin hediye çikolata mükemmeldi, dedi. Seçtiğin tat, paket ve diğer tüm detaylar mükemmeldi, dedi. Beğendiğine sevindim, diyebildim. Beni birisi ile karıştırıyor olabilirdi. Yine de bu mükemmel an ne kadar ileri giderse gitsin bunu sürdürmeye niyetim vardı.

O gün mükemmel bir zaman geçirdik. Ben eve geldiğim zaman ev arkadaşım hediye çikolata güzel miydi?, dedi. O zaman ev arkadaşımın benim için böyle sürpriz yaptığını anlamıştım. Yıllar geçti, şu an o sevdiğim kız ile evliyim. Hala o hediyelik çikolatayı benim aldığımı zannediyor ve her özel günde aynısını alıyorum. Bizim hayatımızın en tatlı anına ev arkadaşım vesile olmuştu. Hayat aslında zannettiğimizden çok daha kolaydı. Bazen bir çikolata kadar kolay ve tatlı…